Sojų vaško žvakės

Apie mus.

Darome viską, kad jūsų sielai būtų miela.

Mūsų vizija – jūsų namus paversti sielai miela vieta, į kurią smagu sugrįžti. O grįžti smagu ten, kur jaukumą sukuria mažos dekoro detalės.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti ne tik rankų darbo sojų vaško žvakių, bet ir padėkliukų bei kitų interjero gaminių. Visi produktai pagaminti iš širdies ir naudojant aplinkai saugias medžiagas.

Žvakės

Žvakes gaminame tik iš natūralaus sojų vaško, kuris yra pagamintas iš sojų pupelių aliejaus. Sojų vaškas neteršia aplinkos oro, degdamas neišskiria suodžių kaip, pavyzdžiui, parafinas. Sojų vaško žvakės yra skalsios ir dega dvigubai ilgiau. Jas saugu deginti namuose, kuriuose auga maži vaikai, kadangi produktas visiškai nekenksmingas bei netestuotas su gyvūnais ir dermatologiškai patikrintas. Visos žvakės yra rankų darbo, todėl kiekviena jų yra unikali.

cilindro formos sojų vaško žvakės
cilindro formos sojų vaško žvakės
žvaigždės formos jesmonites padėkliukai

Padėkliukai

Padėkliukai gaminami iš medžiagos, vadinamos Jesmonite. Ši medžiaga sudaryta iš dviejų dalių - AC100 skysčio ir Jesmonite miltelių. Mūsų gaminami padėkliukai, vazonėliai bei kitos dekoro detalės yra unikalios ir neatkartojamos, nes gaminant raštai ir spalvos kiekvienąkart skiriasi. Šie vienetiniai gaminiai yra aplinkai saugūs, nes sudėtyje nėra tirpiklių ar kitų lakiųjų medžiagų. Produktus galite drąsiai naudoti vonios kambaryje ar virtuvėje, nes gaminių paviršius padengtas natūraliu gruntu, todėl yra atsparus vandeniui ir saugus salyčiui su maistu.

žvaigždės formos jesmonites padėkliukai