Kokybiškų prekių grąžinimas

Dėmesio! Jesmonite medžiaga yra korėta, todėl gaminiuose gali likti oro burbuliukai, tačiau tai naudojimui visiškai netrukdo. Visi padėkliukai yra rankų darbo, todėl jie gali turėti nelygumų ar spalvinių skirtumų dėl naudojamų natūralių medžiagų. Tai nėra laikoma nekokybiška preke.

Pirkėjas turi teisę grąžinti kokybišką prekę per 14 dienų nuo prekės gavimo momento.

Apie norimą grąžinti prekę, Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją el. paštu: labas@sielaimiela.lt. Laiške būtina nurodyti užsakymo numerį. Tik gavus patvirtinimą iš Pardavėjo, Pirkėjas gali grąžinti prekes, šalių sutartu būdu.

Prekė turi būti grąžinta nepažeistos pakuotės, išvaizdos, su originaliomis etiketėmis, tokios pat komplektacijos, nepanaudota.

Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Jeigu Pirkėjas grąžins prekę, neinformavęs Pardavėjo arba kitu nei buvo susitarta būdu, bus laikoma, jog prekė nebuvo grąžinta ir pinigai nebus grąžinami.

Pinigai grąžinami į Pirkėjo sąskaitą per 7 dienas nuo prekės gavimo momento.

Esant netinkamoms prekėms ir jas keičiant Pardavėjas apmoka prekių siuntimo išlaidas.

• Jei Pirkėją užsakymas pasiekia pažeistoje pakuotėje ar prekės yra su matomais defektais (ne dėl Pirkėjo kaltės), Pirkėjas privalo nedelsiant susisiekti su Pardavėju per 3 d. d. nuo užsakymo gavimo dienos el. paštu labas@sielaimiela.lt. To nepadarius per nurodytą terminą, Pardavėjas nėra atsakingas už pinigų grąžinimą dėl netinkamos kokybės prekių.

• Pardavėjui gavus kliento grąžinimas prekes ir įvertinus jų būklę, sumokėti pinigai grąžinami Pirkėjui į nurodytą sąskaitą per 7 d. d.